PLODNI DANI

ana 123456

Poštovani , zanima me kako se točno računaju plodni dani ukoliko mestruacija inače malo kasni te kad su moji plodni dani ako sam dobila mestruaciju 24,9 a prethodnu 20,8 i ona inače traje 6 dana hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu se ponavljati na svakoj stranici. Prevrtite malo prijašnje postove jer sam u nekoliko navrata temeljito pisao o metodama izračuna istih.

Pomoc3

Dobra veće, partnerica i ja smo imali spolni odnos a ona je u plodnim danina,vodili smo ljubav bez zaštite, dali je moguca tudnoca od predajakulta?
Lp.
Unaprijed Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, predejakulat ne sadrži spermatozoide i ne može oploditi jajnu stanicu.

Pomoc3

Zaboravio sam napomenut da sam prekinuo snošaj.

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće od predejakulata.

Pomoc3

Poštovani partnerici kasni menstruacija 3 dana, dali je to normalno ili jer se bojimo jer smo imali spolni odnos bez zaštite.

Ivo Balenović, dr. med.

Menstruacija može kasniti i uslijed stresa. Savjetujem da uradi test na trudnoću i tako otkloni nedoumice.