pobačaji II

D

Poštovana dr. Kupešić,
hvala na odgovoru i molim Vas da mi preporučite bolinicu ili ginekologa koji može napraviti ostatak pretraga koje ste mi preporučili (bilo bi najlakše kada bi se to moglo u Splitu, ali ako ne može da li ja kao osigurana osoba mogu dobiti uputnicu od svog ginekologa, tj. da li bi mi je on trebao dati ako zatražim te pretrage i doći u Zagreb).
Pozdravi s Brača!

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođo,
Najcjelovitije ćete ove pretrage moći učiniti na Klinici za ginekologiju (odjel za neplodnost) Bolnice Sveti Duh u Zagrebu (s obzirom da radim na ovom odjelu mogu Vam dati i telefonski broj: tel 3712 109), KLinici Petrova, Petrova 13 ili Klinici Vuk Vrhovec u Zagrebu.
O terminu pregleda molim da se informirate putem telefona, kao i o uputnicama koje trebate za ove pretrage.