Podophyllin part II

Maya

Postovana,
Zaboravih pitati u prethodnom postu, vezano uz tretman Podofilinom: zanima me koliko vremena treba proci od zadnje terapije do stupanja u spolne odnose?
Hvala,
Maya

Doc. dr. sc. S. Kupesic

Poštovana,
Odgovaram na Vaše pitanje vezano uz terapiju Podophillinom te bih preporučila četrnaestodnevnu do jednomjesečnu stanku do stupanja u spolne odnose te tromjesečnu stanku ukoliko planirate trudnoću.