Polip na maternici

Raseljka

Postovani !
Bila sam kod svog ginekologa koji mi je nakon pregleda rekao da imam polip na ušću maternice. Samo mi je receno da je to bezopasno i da je to normalno kod zena moje dobi. Inace imam 44 godine,uredne menstruacije,nemam česte infekcije.
Dali ga moram odstranit i postoji li nesto manje radikalno!
Hvala i l.p

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, polipi su dobroćudne izrasline. Ipak, budući da mogu stvarati komplikacije (krvarenje, bol...) preporuča ih se odstraniti. Puno ovisi i o veličini polipa.

Mira1111

Postovanje,vec neko vrijeme sjedim na solji i mokrim i napinjem se do posljednje kapi naprezem,da sam prije par dana osjetila peckanje malo nista ne boli slucajno pogledam na ogledalu neka mi gutica viri iz vagine,imam spolne odnose,urednu menustraciju danas sam narucena kod ginekologa,bas se bojim,dok lezim unutra je a kad sjedim viri na otvoru vagine malo je bjelicaste boje,ne boli me okrugla je vodenasta lako za puknit lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda ne mogu znati o čemu se radi.

Raseljka

Hvala vam puno na odgovoru! Divni ste !
Veličinu polipa ne znam jer mi nije receno.Nemam nikakve smetnje! Iako sam se nadala nekom "narodnom receptu"

Raseljka

Hvala vam na odgovoru.Divni ste!
Veličinu polipa ne znam jer mi nije rečeno.Nemam nikakvih smetnji.Iako bi mi odgovarao neki "narodni recept" jer sam nedavno bila na operaciskom stolu zbog melanoma Poštujem struku.
Hvala jos jednom i l.p!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.