Polip u trudnoći

Slavujica

Poštovani,ja sam heparinska trudnica u 9om tjednu trudnoće. Također uzimam i aspirin. Prije tjedan dana sam išla uraditi briseve međutim doktor mi je učinio ablaciju polipa kliještima koji je već bio nekrotičan pri samom ulazu, doslovno mu je sam skoro otpao. Mene je uputio na ležanje i upozorio na malo sukrvice. Krvi nisam imala,ali konstantno imam smeđe tragove,osobito pri brisanju. Ništa me ne boli,k nije to neka količina. Da li se smio taj polip dirati tako u ranoj trudnoći? Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je bio nekrotičan trebalo ga je maknuti

Slavujica

Hvala puno na odgovoru! Smeđi iscjedak je konačno prestao ali se pojavio blijedo žuti kao sluz,bez mirisa i popratnih simptoma. Da li je to normalno ili zabrinjavajuće? Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Vjerojatno se radi o gljivičnoj upali koja je česta u trudnoći. Preporučam neki od vaginalnih antimikotika.