Pomoć

Tamara95

Poštovanje! Moja situacija je sljedeća. Za vrijeme plodnih danas, partner je ne skroz ušao bez zaštite, oko 1 minut, ali nije ušao skroz . Pošto mi nisu redovne menstruacije, nekad kasne, nekad dođu ranije, ne mogu se oslonuti na plodne dane. Kasni mi 3 dana, inače mi nekad kasne i po 5 dana. Prije 7 dana osjetila sam bolove u stomaku i grudima, sad povremeno osjećam bolove u stomaku. Da li je moguće da je došlo do trudnoće ? S obzirom da nije bilo ejakulacije.

Hvala! lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. U to se možete uvjeriti testom.

Tamara95

Ja sam zbog svoje panike, ipak uradila test. Oko 4 sata danas. Negativan je. Da li bi mozda trebala da ponovim sa jutarnjim urinom?

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je od odnosa prošlo više od dva tjedna nema potrebe. Test je pouzdan.

Tamara95

Uradila sam cak i jutros sa jutarnjim urinom, negativan je. Da li trebam da ponavljam?

Ivo Balenović, dr. med.

Nema potrebe. Test je pouzdan.