Pomoć!!!

Klaic112

Menstruacija mi kasni 15 dana, spolni odnos sam imala pocetkom 5.mj, nezasticeni, partner je ejakulirao u mene, ali mi nisu bili plodni dani, oko 3. dana kasnjenja menstruacije pojavile su mi se gljivice(crvenilo na spolovilu, uzasno pecenje tijekom mokrenja, itd.), test za trudnoću radila sam 8. dan kasnjenja menstruacije i 11. dan, oba su bila negativna, ginekologinja mi je zbog gljivica prepisala rojazol vaginalete koje koristim od 11. dana kasnjenja menstruacije te sad dva dana nakon sto sam stavila vaginaletu nakon nekoliko sati sam na dnevnom ulosku primjetila rozo crvenkasti iscjedak te me zanima postoji li mogućnost trudnoce iako su oba testa bila negativna ili se taj rozi iscjedak javio zbog vaginaleta?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da su dva testa bila negativna, trudnoću možete isključiti. Pričekajte menstruaciju, trebala bi doći. Ukoliko ne nastupi u idućih tjedan dana, javite se liječniku.