Pomoc

Vidatina

Postovani,
Zanima me kad sam ostala u drugom stanju, sto preciznije ako je to moguce!? Odnos poslesnji 25 decembra. Ovulacija trebala biti 21.12.
9.12.2019 je bila poslednja mens. Test pozitivan na trudnuci 4.1.2020 kada je trebala i nastupiti mens. Menstruacije su na 26,27 dana.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prvi ultrazvučni pregled najtočnije može odrediti trajanje trudnoće. Ipak, ne može se znati točno u dan. Prema podacima koje ste naveli ne mogu odrediti vrijeme kada ste ostali trudni.

Vidatina

Poštovani,
hvala vam na odgovoru. Prvi uz je bio 14.01.2019. Pise da je mesak 11mm i 4,1 ng.
Najkraca menstruacija u poslednjih godinu dana je 24 dana a najduza 32.
Hvala vam.

Vidatina

Prvi uz je obavljen 14.01.2019, velicina meska 11mm,4,1gn. Prvi pokreri bebe koje sam osetila 5.5.2019. Mensteuacija najkraca 24 dana, najduza 32 dana u zasnjih godinu dana pracenja.
Hvala vam.

Ivo Balenović, dr. med.

Dužina 11 mm odgovara otprilike 8 tjedana trudnoće (amenoreje), tj. 6 tjedana od oplodnje.

Vidatina

Hvala vam, Ivo!

Vidatina

22.01.2020. Pise ovako na nalazu: vtp 13.09.2020.
Kl 6,3ng
Uz 6,4 ng
crl 6,6mm-6,4 gn
Srce +, pokret +
Fhr 120
Izvinjavam se na opsirnosti.
Hvala vam

Ivo Balenović, dr. med.

Crl 6,6 mm odgovara 6/7 tjedana amenoreje. To znači da je do oplodnje došlo otprilike 4 do 5 tjedana prije ultrazvučnog pregleda.