pomoć od bilo koga

roberta

Zanima me da li je moguće dobiti povrat dijela novca koji se uloži za lijekove za vrijeme IVF. Zakonski imamo pravo do 38 god. besplatni ići na 3 pokušaja, ali lijekovi su skupi i bez obzira na veliku želju za potomstvom to ipak nije baš bespaltno.Unaprijed zahvaljujem svima na pomoći uz želju da svima koji trebaju medicinsku pomoć pri oplodnji USPIJE.

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Roberta, Ne znam koliko imate godina jer prije 38. godine imate pravo na IVF postupak preko HZZO-a, a iza 38. godine ne. Sretno