Postoji li mogucnost trudnoce?

Selmah

Postovani, imam 20 godina i nevina sam. Nisam nikada imala spolni odnos, medjutim nedavno sa deckom sam praktikovala peting (bez odjece). On je ejakulirao, ali ni blizu vagine. Obrisao je ejakulat i nastavili smo sa petingom. Nismo sigurni da je sve obrisao nakon ejakulacije, pa me zanima postoji li mogucnost trudnoce iako sam nakon par dana ocekivala mjesecnicu i dobila sam je 6.1. i trajala je do 12.1. i bila je obilna. Nakon toga su poceli da me bole jajnici i glava i bilo mi je muka pa sam pocela da sumnjam u to. 18.1. (po mom preracunu dan ovulacije) sam nakon obavljanja male nuzde primijetila sluzavi svijetlocrveni trag krvi na maramici i boli me stomak u predijelu jajnika. Je li moguce da sam trudna ili je to od prehlade? Hvala Vam unaprijed, lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. Krvavi trag je ovulacijsko krvarenje.

Nicol00

Poštovani, imam pitanje. Postoji li mogucnost trudnoce ako je partner imao ejakulata na prstima i gurnuo u rodnicu? Nakon toga sam otisla u wc i mokrila. Je li moguce da tih par kapljica rezultiraju trudnocom ili je moguce da su iskliznule van dok sam mokrila? Hvala unaprijed na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, premala je to količina sjemena da bi mogla oploditi jajnu stanicu.