Potencijalna trudnoca

Bubolino

Poštovani,

Zadnja menstruacija mi je bila 15.02.2019.,prosjecno mi ciklusi traju 27 dana.
Nezasticeni odnos sam imala 21.02 i 24.02....e sad problem nastaje jer nisu bili odnosi s istim partnerom.
Postoji li sansa znati od koja od ta dva datuma bi mogla nastupiti trudnoca?!
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, oba odnosa su bila u vrijeme neplodnih dana. Drugi odnos je bio bliži danu ovulacije i ukoliko nastupi trudnoća, vjerojatnija je od odnosa koji je bio 24.2.

Bubolino

Hvala na odgovoru. Vidim da sam izostavila i odnose od 6 i 7.03....jel moglo u te dane doci do trudnoce s obzirom na spomenutu zadnju menstruaciju?!
Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

I to su bili neplodni dani, tako da je mogućnost trudnoće samo teoretska.