Implantacija ili menstruacija

amorevirginali

Poštovani, zadnju sam menstruaciju imala 12.2., trajala je otprilike 4 dana. Nezaštićeni odnos prilikom kojeg je partner ejakulirao je bio 3.3., danas, 12.3. imam rozo crveni iscjedak pracen laganim bolovima u trbuhu kao pred menstruaciju, ali nu ocekujem tek kroz par dana. Grudi su mi osjetljive i zanima me je li ta pojava siguran znak implantacije? Kad najranije mogu učiniti test?
Pozdrav i unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test s prvim jutarnjim urinom. Prema vremenu proteklom od odnosa postoji mogućnost implantacijskog krvarenja.

amorevirginali

Poštovani, danas sam napravila Clearblue test, pokazao se negativan. Krvarenje koje sam imala je trajalo 3 dana, krv je 2 i 3 dan postala crvena i zavrsilo je smeđim iscjetkom. Je li moguće da js to ipak bila menstruacija. Grudi mi vise nisu napete. Mogu li vjerovati rezultatu s testa?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na vrijeme koje je proteklo od odnosa test je pouzdan. Vjerojatno je to bila menstruacija.