Prenatal vitamini

korisnikforuma

Poštovani doktore,
molim Vas mišljenje o uzimanju prenatalnih vitamina. Nisam trudna, ali planiram u skorijoj budućnosti. Koliko dugo se smiju uzimati prenatal vitamini prije trudnoće? Imaju li kakve štetne posljedice ako se počnu uzimati puno vremena prije, jer tek na godinu planiramo bebu? Što mislite o Elenatalu? Imate li možda neke bolje za predložiti?
Hvala Vam!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Elenatal (kao i svi ostali preparati) su dodatak prehrani i slobodno se mogu uzimati i prije i za vrijeme trudnoće. Ne mogu imati nikakve neželjene posljedice.