Mogucnost trudnoce

kaca726

Postovani doktore,
Sinoc sam imala nezasticeni odnos sa deckom, stim da je doslo do oralne zavrsnice. Da li je trudnoca moguca s obzirom da smo praktikovali odnos bez zastite. Da li je potrebna tableta za dan posle?
Menstruacije mi traju 7 dana i bile su: 9.04, 8:05, 2.06, 17.07, 14.08, 09.09.

Ivo Balenović, dr. med.

Ako nije došlo do ejakulacije u rodnicu, ne postoji mogućnost trudnoće.