Prenesena trudnoća 4

Marina

Poštovana dr. Kupešić!!!

Još jednom zahvaljujem na svim Vašim dosadašnjim odgovorima!
Evo, konačno sam kod kuće sa svojom curicom.
Porod je induciran prvo gelom za smekšavanje cerviksa, zatim dripom, ali nakon 6 sati otvorila sam se samo 3 prsta pa se na koncu, na moje veliko olakšanje, sve završilo carskim rezom.
Cura je bila teška 2810 g (iako su mi kod primitka u bolnicu na UZV rekli da je težina bebe 3600 g) , 49 cm dugačka, Apgar 10/10.

Obje se odlično oporavljamo, hvatamo ritam i i privikavamo jedna na drugu!!!!

Još jednom hvala !!!!!

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana gospođo Marina,
Iskrene čestitke na Vašoj prinovi i najbolje želje za što brže svladavanje zajedničkog ritma. Zahvaljujem na obavjesti i drago mi je da uživate u prvim čarima roditeljstva. Puno sreće Vama i Vašoj kćerkici.