Preparati za CIN

rafaello

Poštovani, u 5.mj mi je PAPA test pokazao CIN1, a u 10.mj CIN1/2 te u 4.mj idem na kolposkopiju. Pijem tablete beta glucana, ali bih Vas zamolila ako mi mozete predloziti neke konkretne preparate u obliku vaginaleta ili gelova kako bih pokusala "zalijeciti" to malo. Lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem Papilocare gel. On djeluje tako što stvara sloj na sluznici vrata maternice, oblikujući obrambenu barijeru za sprječavanje rizika od integracije HPV-a. Na taj način se prekida integracija HPV-a i stvaranje novih lezija te pomaže ponovnu epitelizaciju postojećih lezija.