PREVIŠE SPOLNOG ODNOSA

NINAETRESTOI

Poštovani savjeti molim Vas.
Ja i partner previše upražnjavamo spolni odnos inače se ne bih žalila nije to ništa loše ali s vremenom postaje sve više toliko da mi u jednoj noći upražnjavamo spolni odnos do 15 puta ,kada kažem u jednoj noći mislim na razdoblje od 11-12 navečer pa do 2 ujutru. Da li to može dovesti do nekih zdravstvenih problema kod njega ili mene?

pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to ne može imati nikakvih štetnih posljedica po zdravlje.