prijevremeni porod

martina

poštovani,

Trudna sam 35 TJ. Na zadnjem pregledu ovakva je dijagnoza: uterus mekan, portio 2/3 članka cc uloživ za 1 pp. Dok na UVZ-u beba okrenuta na glavu i jako je nisko položena. Preporučeno mirovanje i kontrola za 2 tj. Da li to znači da ću ranije roditi, jer u obitelji sa ženske strane rođeni sa 36 tj.

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana gospođo Martina,
Prema kliničkom nalazu ne postoji opasnost od prijevremenog rađanja.