Pristici u ulasku u rodnicu

Proleterka

Postovana doktorice,

Pri ulasku u rodnicu i duz obje strane usana imam male crvene pristice tanku liniju njih koja prati smjer usana) koji su jako svrbili na dodir. Nakon par dana su prestali svrbiti i dio njih je nestao. Nisu bolni, samo su izrazito svrbili. Takodjer, nikad nisu bili bijeli i nisu narasli. Jos uvijek ih imam, gotovo 5 dana.
Zadnji spolni odnos sam imala nezasticen. Testirala sam se na spolne bolesti koje su se pokazale negativnim.

Molim vas da mi kazete na što sumnjate i bih li trebala po vama napraviti dodatan test il proc dodatnu turu nekih lijekova?

Srdačno, Proleterka happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o gljivičnoj upali. Savjetujem pregled i neku od vaginalnih antimikotičkih krema (Canesten, Plimycol, Rojazol, Vagisan myko kombi)