Probadanje u trudnoci

andreab993

Postovani, u 16 sam tjednu trudnoce. Ponekad osjetim probadanje u rodnici, a nekad mi se cini da je probadanje kroz grlic. Imam hematom i pijem duphaston 3x2. Uz to imam i neku upalu, a bris cu raditi cim prestane ciscenje hematoma. Od cega bi moglo biti to probadanje? Ovu istu upalu vucem jako dugo, svi brisevi su bili uredni uvijek, a upala i dalje postoji u vidu gnojnog iscjetka. Nemam nikakvih jakih bolova, to se javi na sekundu.
Da li smijem pokusati s prirodnim vaginaletama od kokosovog ulja?
Unaprijed hvala i lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete pokušati s prirodnim vaginaletama, a bez pregleda Vam ne mogu odgovoriti. Inače, u trudnoći su česti osjećaji pritiska, probadanja i kontrakcija i sl...