Promijena!

Lejla!

ja se izvinjavam ja sam postavila pitanje u vezi sa benignim promijenama na papa testu vi ste rekli da je to najcesce upala vrata maternice,o kakavoj bi upali mogla biti rijec i da li je to opasno,molim za vas odgovor,jer moj lijecnik nije nista rekao da imam upalu.

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Lejla,
U rodnici, koja nije sterilna, se mogu izolirati različite bakterije, virusi, gljivice, protozoi. Budući nemam Vaš nalaz PAP testa ne mogu Vam dati precizan odgovor. Kopiju Pap testa mi možete poslati na adresu:
prof. dr. Josip Djelmiš
Klinika za ženske bolesti i porode
Petrova 13
10000 Zagreb.

Lejla

Na mom papa testu samo pise da imam candidu,to je sve