protiv klamidije

Mirna

Zamolila bih Vas preporuku terapije za klamidiju.
Prije šest mjeseci bris na klamidiju mi je bio pozitivan te smo suprug i ja popili Sumamed od 500mg kroz tri dana. Nedavno sam radila papa test i klamidija je prisutna i dalje (ili opet?). Napominjem da dojim.

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Bilo bio uputno pokušati primjenu drugog antibiotika (doksiciklinska skupina antibiotika - Hiramicin, alternativno s obzirom da dojite dolazi u obzir Eritromicin, Amoksicilin ili Ofloksacin). Savjetujem liječenje oba partnera sve do negativizacije nalaza.