prva trudnoća

Ana

Poštovana dr. Kupešić

Molim Vas da mi odgovorite kad najkasnije trebam obaviti prvi ginekološki pregled i ultrazvuk nakon otkriča trudnoće (testom).Inače sam operirala endometriozne ciste na oba jajnika i uterus septum(laparaskopija+Zoladex+second look laparaskopija) 20.08 2002.Posljednja menstruacija 14.10 2002.Ovo mi je prva trudnoća i imam 30 godina.

Hvala

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Ana,
Bilo bi najbolje da se odmah javite na pregled jer se u ovako malenoj trudnoći može pratiti porastr hormona trudnoće, učiniti nekoliko ultrazvučnih pregleda, a jednako tako i jajnici su dosptupni dobroj analizi. čestitam.