Pucanje kondoma

Sakiiiii

Postovani, imala sam zasticen odnos medjutim pre odnosa sam se obrijala i istusirala naravno ali mozda je neka odsecena dlakica ostala, da li je moguce da ona probusi kondom? Proverili smo kondom posle i nije vidno pukao, ali da li je moguce da je malo napukao negde a da se to ne vidi i da dodje do trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kondomi su izrađeni od kvalitetnog materijala i nije moguće da bi ga ostatak odrezane dlake mogao oštetiti.

Sakiiiii

Hvala Vam, a da li se moze desiti da se kondom ostati, a da se to ne primeti i da dodje do trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Potrebna je veliko oštećenje da bi iz njega iscurilo ejakulata dostatnog za oplodnju (oko 1 ml)

Mar1999

Poštovani,

Znam da prilikom odnosa s kondomom nije pozeljno prije toga koristiti bilo kakve kreme, losione za intimni njegu jer to moze ostetiti kondom. Odnosi li se to i na losione, kreme, hidrolat itd. s kojima se njeguju noge, stražnjica te da se pri odnosu nekako prstima, dodirom to nanese na kondom?

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kreme za njegu kože ne mogu oštetiti kondom.