Rani znak trudnoće

klaraaa_

Poštovani!
Naime imam problema već duže vrijeme sa menstrualnim ciklusom, nikada nije redovna menstruacija. Prije 2 tjedna imala sam spolni odnos s dečkom, na početku je bilo bez kondoma, nekih minutu-dvije, onda smo stavili kondom i ejakulacija je bila izvan.
Već 2 dana imam smeđi iscjedak pomiješan s krvlju, sve simptome kao da trebam dobiti, ali sam čitala po internetu da neki pišu da je to rani znak trudnoće. Da li je to moguće ili ne? Naime dosta sam zbunjena.
Unaprijed Vam hvala na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Pričekajte menstruaciju, trebala bi doći. Ukoliko ne nastupi u očekivano vrijeme, uradite test.