Rezultati nakon ginekoloskog pregleda

kaca726

Postovani,

Danas sam bila na konsultaciji vezamo za rezultate. Utvrdjeno mi je da pripadam drugoj grupi vezano za papa test, Preporucili su mi vaginalete fluomizin, i receno mi je da imam blagu promenu na grlicu i da je potrebno ds uradim cervikalni bris, kako bih bila sigurna.
Molim re recite mi nesto vise o tom brisu i koliko je opasno.

Molim vas odgovorite sto pre.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bris će pokazati da li je prisutna koja od bakterija (mikoplazma, ureaplazma, klamidija ili HPV virus). Ukoliko nalaz bude pozitivan biti će vam propisana odgovarajuća terapija. To nije ništa opasno.

kaca726

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.