Rozi iscjedak

Koala25

Poštovani imam pitanje vezano za rozi iscjedak nakon menstruacije.
Menstruacija u 5 mjesecu mi je bila 24.5.
Prethodna 25.4.
26.5 sam imala lagano krvarenje više smeđi iscjedak, za vrijeme toga nezaštićeni spolni odnos.
U 6 mjesecu menstruacija mi je dosta kasnila prije toga ---24.6. i 25.6. sam opet imala nezaštićen spolni odnos)
Dobila sam je 27.6. krvarenje je bilo obilno (2 dana) možda od 30.6. uslijedio je obilno tamnosmeđ iscjedak smeđa krv. od prilike 2 dana.
3.na 4.7. rozi iscjedak. I sada imam peckanje i bolove kao pred menstruaciju i plodne dane i napetost u trbuhu.
Da li ima razloga za brigu? Bojim se trudnoće s obzirom na nezaštićeni odnosno.
Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da uradite test na trudnoću. Možda je u pitanju implantacijsko krvarenje.