Zabrinuta

Karolina1988

Postovani.. Zadnja mjesečnica mi je bila od 21.5 do 26.5.. Posto mi je kasnila napravila sam kucni test koji je bio pozitivan u roku 2 narucila sam se na pregled koji je bio zakazan svega nakon tj dana. U nedelju SAD dan prije termina kod doktora navecer me malo zabolio trbuh i pokazao se smeđi iscjedak ..nije bio nista obilan ali prikom brisanja se pokaziva i maloj količini.. Dosla sam na pregled prvi iduci dan rekla doktorici koja mi ke rekla da to nikako nije dobro i na ultrazvuku takoder kaze da nije dobro te mi je dala da dam urin da se vidi dali sam trudna.. Test je pokazao pozitivan te mi je receno nakon toga da dvije opcije.. Ili je rano pa se na ultrazvuku jos nevidi ili da sam trudna a da nesto nije uredu.. Inace ovo mi je 3 trudnoca predhodne dvije au bile savrsene porodi takoder.. Medutim idalje imam lagano te smeđe iscjetke sto mene jako zabrinjava.. Nista me ne boli i zaista neide to u nekoj kolicini samo se tako pokaze mljica i vidi se lagani obrisi prilikom brisanja.. Molim Vas ako moze Vase misljenje o tome jer me ova doktorica jako uplasila. Unaprijed hvala!!!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoća se ultrazvučno može vidjeti tek desetak dana nakon izostanka očekivane menstruacije i kod vrijednosti beta hcg-a iznad 1000. Potrebno je ponoviti uzv pregled. Ako se trudnoća ni tada neće vidjeti, treba odrediti vrijednost beta hcg-a iz krvi. Ako će se trudnoća vidjeti, tada je sve u redu.

sanidica

Postovani, trudnica sam u 18nedjelji, radila sam analizu krvi i zabrinjuju me sledeci rezultati.
MCH 32.1. REF.vrijednosti 27.0-32.0
NEU 74.6 ref.vrij. 50.0-70.0
LYM 17.9 Ref.vrij. 25.0 - 40.0
lym 1.08 ref vrij. 1.19 -3.35
CRP 5.28 ref.vrij. <5.0

Ostalo je sve u redu. Sta moze biti moj problem, da li je nesto rizicno ? Ja se osecam dobro, imala sam jedino candidu pa sam koristila vaginalete i trebam ponovo uraditi briseve.
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to su normalna odstupanja u trudnoći. Ništa zabrinjavajuće.