S O S !

m

Poštovani!

Imam 31 godinu; prije 2 godine sam imala cistu na lijevom jajniku koja se povukla bez komplikacija.Imam bolne menstruacije te dugi niz godina koristim tablete Ketonal forte prva dva dana ciklusa. Ciklus mi je redovit, a menstruacija traje oko 5-6 dana. Zadnja 2 puta, otprilike petog dana menstruacije mi se pojavljuje snažna bol u stomaku koja se širi i na analno područje i križa, a krvarenje mi se pojačava.
Molim vas da mi odgovorite šta je tome razlog ( radi li se o endometriozi? ), te postoji li opasnost za organizam kod uzimanja Ketonala forte u duljem periodu ?
Najljepše se zahvaljujem!

prof. dr. Josip Djelmiš

Prema Vašem opisu moguća je endometrioza. Javite se svom ginekologu.