šanse za trudnoću

tinak12

spavala sam dva puta u isto veceri s momkom, prvi put je bio bez problema i on je svrsio i imali smo kondom.
drugi put smo stavili novi kondom ali je u sredini odnosa skliznuo i ostao u meni.
momak je između dva odnosa urinirao. (izbaceni su mogući ostaci sperme?)
i to se dogodilo 3 dan nakon moje menstruacije.
trebam li se brinuti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse za trudnoćom nisu velike ali je ne možemo niti potpuno isključiti. Ako su ciklusi redoviti vjerovatno su neplodni dani, stoga mislim da ne trebate brinuti.

majahand

Postovani,
Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce ukoliko smo momak i ja imali nezasticen polni odnos, u kome je doslo.do erekcije koju on nije osjetio? Inace, radi se o nepolodnim danima.

Unaprijed hvala na odgovoru.
Srdacan pozdrav,
Maja

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako se doista radilo o neplodnim danima.

Djuka99

Da li postoji sansa za trudnocu ako je prilikom vadjenja penisa kondom spao ali nije ceo ostao unutra,jedna trecina mozda?
Naravno da je u kondomu bilo sperme i priliko vadjenja je iscurelo malo ali nije unutra?

Ivo Balenović, dr. med.

U tom slučaju ne postoji mogućnost trudnoće.