sekret

sandra

Imam 26 godina i sljedeci problem.Vec par mjeseci imam sekret u vidu mrvica ili gustog bijelog gnoja bez mirisa.Imam jake svrabove i crvenilo.Jako me pece kada se perem obicnom vodom.Za vrijeme odnosa sa mojim suprugom boli me kozica sa desne strane.suprug dobije osip-crvene piknjice-koji ga prodje za jedan dan.Molim vas recite mi o cemu bi moglo da se radi jer ja do sada nisam bila u mogucnosti da odem ljekaru.

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Prema Vašem opisu zasigurno se radi o spolno prenosivoj bolesti kojoj bi trebalo prnaći urzok ciljanim mikrobiološkim pretragama, zbog čega se neizostavno morate obratiti Vašem ginekologu.