Sekret

Sakiiiii

Postovani, menstruacija mi je bila 15. februara, ciklus mi traje 31 dan obicno, poslednji odnos zasticen (kondom) mi je bio 22. februara, danas sam primetila pojacan sekret koji je kao voda, takodje sam primetila jos jedan drugaciji sekret bele boje jako gust, u poslednjih 5 dana pojavile su mi se bubuljice po licu koje mi se inace nikad ne javljaju jedino eventualno pred menstruaciju. Da li je moguce da je uzrok pojave akni ovulacija ili plodni dani?(pojavile su se 5 dana pre ocekivane ovulacije. Sta moze da predstavlja taj vodnjikav sekret, da li bih trebala otici na pregled ili je to normalno? S obzirom da je moj poslednji odos bio 7 dana nakon menstruacije, zasticen ali je mozda malo izaslo sa strane gde je gumica, da li postoji mogucnost da su sekret i pojava akni povezane sa trudnocom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vodenasti sekret je tipičan za period oko ovulacije. Ne postoji mogućnost trudnoće.

Sakiiiii

Hvala Vam najlepse, a da li je uobicajeno da se oko ovulacije pojave akne? (Pre ovulacije ustvari)

Ivo Balenović, dr. med.

Moguće je.