Seks nakon poroda

nika94

Poštovani,
Naime, rodila sam prije 6 tjedana i pokušali smo imati odnos i meni je kod penetracije bio osjećaj kao da me bockaju neke iglice, a partneru kao da ga nešto reže po penisu. Je li to normalan osjećaj ili?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to nije normalan osjećaj, no bez pregleda ne mogu reći o čemu se radi. Savjetujem da se javite liječniku.