seks preko odece?

mika012

Doktore molim za vas odgovor. Lezao sam na devojci dok sam svrsio tako sto je moj polni organ bio na njen organ a oboje smo bili obuceni. Da li postoji mogucnost da probije preko odece i da ona zatrudni? Unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća na taj način.

v123456

Poštovani
Znam da su vam već mnogo puta postavljali ovo pitanje ali eto zanima me. Uglavnom , sa dečkom sam vodila tzv " seks preko odjeće " zanima me da li je moguća trudnoća . On je bio obučen tj imao je trenerku i donji veš , a ja sam bila u farmericama i donjem vešu . Zabrinjava me to , jer nakon toga stalno idem urinirati a znam da je to jedan od simptoma trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća u vašem slučaju.

Ilika16help

Postovani, mlada sam te sam uplasena. Sedela sam na decku i dodirivali su nam se spolni organi preko odece. On je imao gace i jeans, a ja gace i hlace od eko koze. Postoji li mogucnost trudnoce na taj nacin, ako je decko ejakulirao? Mogu li spermatozoidi proci? Nije bilo nikakvih direktnih dodira niti koze, a kamoli spolnih organa. Ni rukama. Ja sam nevina i bila sam u neplodnim danima(valjda). 7 dana nakon toga, dosla mi je menga u obicajeno vrijeme, imala sam i bolne grudi, i bolove u stomaku, standardno. Ali uplasilo me to sto menga nije posebno obilna (iako meni ni inace nije obilna puno i traje 4 dana) Citala sam da postoje lazne menstruacije i da imaju iste simptome kao prave,pa sam se jako uplasila.
Oprostite na smetnji, ali jako sam uplasena i paranoicna. Nastojim se educirati.
Molim odgovor,lp

Ilika16help

I da napomenem, menstruacija mi je inace redovna, oscilacije su 1-2 dana ali samo ponekad

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva mogućnost da na taj način dođe do oplodnje.