Seks sa zastitom, seks poslije bez zastite

Bosanac1

Pozdrav, imao sam polni odnos sa djevojkom sa preventivima (zastitom) i sve je proslo u najboljem redu... Medjutim oko 2 sata poslije toga smo probali polni odnos ali bez kondoma tj. zastite naravno prije toga sam obavio higjenu (oprao) polni organ i poslije sam imao odnos sa njom i svršio izvan vagine, sada pitanje dali je moguce da zatrudni poslije ovog drugog puta jer sam prvi put svršio u kondom i a poslije toga imali seks bez kondoma?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, obzirom na vrijeme koje je prošlo od prvog odnosa ne postoji mogućnost trudnoće.