Svrbez rodnice i pecenje pri mokrenju

Hanna23

Postovani, zadnjih dana osjecala sam svrbez rodnice, upotrijebila sam kremu canesten medjutim taj svrbez je prestao i pocelo me jako peci, osobito dok mokrim, toliko da je mokrenje nemoguce. Planiram posjet ginekologu, ali dok ne odem zanima me sto bi moglo biti uzrok tako jakog pecenja i kako si pomoci. Inace, nista nisam mijenjala, pazim na higijenu, pijem yaz pilule koje mi ne stvaraju nikakve tegobe i imam stalnog partnera.Puno hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, svi simptomi upućuju na upalu mokraćnih puteva. Savjetujem da učinite mikrobiološku analizu mokraće i terapiju prema tom nalazu.