Sluzni čep

nika94

Poštovani,
Jutros u 5 sati sam.išla na toalet i pri brisanju sam vidjela lagani rozi iscjedak, crvenkasto-rozi...nakon par odlazaka i dalje je bio prisutan...no, oko pola 6 sam krenula prema wc-u i ugledala ogromnu vodenu fleku na gaćicama...
Ništa me ne boli, samo povremeno kao da mi se stegne i opusti trbuh, iz skrozzz blagu bol u leđima i donjem dijelu trbuha..
38 tt sam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, javite se u rađaonicu. Moguće da je počeo porod, a mokra fleka da je plodova voda.