Smeđi iscjedak.

Irna27

Pozdrav, postovani.
U dilemi sam.
Mjesecnica mi je trebala stici 11.4.2021, medjutim kasnila je 2 dana, a onda treci dan je bila neka mrlja crvena i smedja, velicine kovanice, i taj dan i u toku noci i citav sljedeci dan nema nista, onda opet drugi dan mali vise toga, bolja varirala od tamno crvene, crne do smedje, i to je trajalo taj citav dan, po malo, poslije 2 3 dana samo smedji iscjedak pri brisanju. Inace imam 27 godina, mjesecnica mi je uvijek redovna i ciklus traje 24 dana.. ne znam sta bi ti moglo biti..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ste imali spolne odnose moguće da se radi o implantacijskom krvarenju.

Irna27

Imala sam. I jako zelim bebu, ali ne zelim se previse radovati, jer sam citala da je implatacijsko krvarenje rozikasto, a ovo je bilo bas tamno, i popraceno smeđim iscjetkom

Ivo Balenović, dr. med.

Jedini način da to provjerite je test na trudnoću.