Smeđi iscjedak

Latina

Ovako, ja i zarucnik pokusavamo zatrudnjeti,
Inace imam policistične jajnike i tako da mi menstruacija nije redovida, zna dugo kasniti. Zadnja menstruacija mi je zavrsila 22.10.
17.11 sam imala smedi iscjedak kad prodem papirom
18.11 malo je bilo rozo (radila sam test bio je negativan)
19.11 danas je opet smede al skoro pa nema.

Kasnije sam procitala da se test ne radi kad ima taj isjedak smedi.

Dali je moguce da sam trudna? Te dali imatee neki savjet da mozda ponovim test? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom vjerojatno se radilo o ovulacijskom krvarenju.

dell12345

Postovani,
Kod djevojke mi kasni menstruacija 15 dana do sad nije nikad kasnila. Odnose fizicki ulaz nismo imali nikad, bilo je kontakta intimnim dijelovima tijela al uz mjere opreza. Tako nesto nismo radili bas dugo dugo, zadnja dva mjeseca menstruacija joj je redovno bila 8.septembar i oko 6 tog oktobra i onda je trebala dobiti do 3,4 novembra ovog mjeseca ali medjutim nije dobila. Plasi se da nije trudnoca a kontakta nismo imali nikako jest bilo oralno al u septembru i oktobar diranje rukama i opet oralno zadovoljavanje. A u mjesecu oktobru imala je jako stresan period i evo ne zna sta je test ne smije da odradi plasi se da je trudna a inace je panicar. A po meni nismo nista radili pisem iskreno kao sto i jest bilo.
Nadam se da ce te moci dati neki odgovor,ovo je mozda malo dugo.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Vjerojatno je u pitanju hormonski disbalans. Jedini način da se u to uvjeri je test na trudnoću.