Smeđi iscjedak u ranoj trudnoći

Melania

Poštovani,

U petom sam tjednu trudnoće , ostvarena IVF postupkom, vraćen 1 embrij, beta 14 dan 1060.Nakon pozitivne bete pojavilo mi se oskudan smeđi iscjedak koji ponekad bude proziran i smeđ, ponekad tamniji i sluzav, ali brine me jer traje već 6 dana.Grčeva nemam.Prvi dan ciklusa je bio 17.9.od kada sam na terapiji estrofem 2+1+2, decortin 1×, aspirin 100 1x i aktivna folna, a utrogestan koristim od 15. dana ciklusa.Što mogu tu poduzeti do prvog ultrazvuka koji je 4.11.?

S poštovanjem

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, izbjegavajte veće napore i naprezanja. Ništa više od toga se ne može uraditi. Oskudna sukrvica je česta u ranoj trudnoći. Ako se javi obilnije krvarenje javite se liječniku.