Smeđi iscjedak u sredini ciklusa

sudbina555

Poštovani,

zadnju menstruaciju sam imala 23.10.i trajala je 6 dana. sljedeću bi trebala dobiti 22.11. Međutim, 17. dan ciklusa javlja mi se smeđi iscjedak (obilniji) koji traje evo već treći dan. Zanima me o čemu se radi, inače sam spolno aktivna. Zadnji odnos je bio 29.10. Prije šest mjeseci sam radila PAPA test koji je bio uredan.
Unaprijed se zahvaljujem

silencegirl

Poštovani,
Imam jako neredovite menstruacije, i zbog toga koristim Duphastone 16.-25.dan ciklusa. Inače sa njima dobijem svakih 28-29 dana. Zadnja menstruacija mi je bila 20.10. i počela sam piti Duphastone 4.11. međutim, dobila sam neko baš blago krvarenje 11.11. jako malo sam krvarila. I trajalo je samo taj jedan dan. Sad,moje pitanje je jeli to normalno uz duphastone? Da li je moguće da je to bila mjesečnica, pa je tako samo jedan dan trajala? Inače,imam redovito odnose, uz prekinuti snošaj. Jeli moguće da je trudnoća,pa je ovo bilo inplantacijsko krvarenje? Jel moguće uopće da tako rano bude to krvarenje,kad praktički samo nekoliko dana prije toga su bili plodni dani?
Hvala vam na odgovoru. Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za sudbina555, moguće da se radi ili o ovulacijskom ili implantacijskom krvarenju. Savjetujem test na trudnoću.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za silencegirl, prema navedenom malo je vjerojatno da se radilo o menstruaciji. Moguće je implantacijsko krvarenje. Savjetujem test na trudnoću.

Mara23

Poštovani, imala sam mengu 3-8.4. Te ciklusi su mi 28-31dan.13.5. Sam imala odnos sa zaštitom... I menga mi je kasnila i dobila sam je 7.5 i trajala je do 12.5. Naime od 20.5 do danas 24.5 imam smedi iscjedak i bole me grudi kao na tjedan prije nego što trebam dobiti.

Je li tu mogu isključiti trudnoću s obzirom na mengu? I o čemu bi se moglo raditi? Trenutno nisam u rodnom kraju pa ne mogu na pregled

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o ovulacijskom krvarenju. Nema razloga za brigu. Ako je menstruacija nastupila nakon odnosa (pretpostavljam da je bio 13.4., a ne 5.kako ste naveli) ne postoji mogućnost trudnoće.

Mara23

Moje isprike 13.4 sam imala odnos.

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće.