Smedji iscjedak

Am.Ga

Pozdrav
27 datuma imam mjesecnicu medjutim ovog mjeseca doslo je do promjena na dan 27.10 pojavio se smedji iscjedak koji traje vec pet dana vrlo malo ga ima dnevno mjenjam samo po jedan ulozak sto je za mene jako cudno jer inace imam jako obilne menstruacije, zadnji spolni odnos sam imala dan prije ovog iscjedka jako se brinem bila bih vam zahvalna na vasem odgovoru.
S postovanjem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste spolno aktivna napravite tets. Ostali uzroci takvog krvarenja mogu biti, ciste na jajniku, pcos, upala i sl.
Svakako otiđite na pregled.

Anoniii

Postovani,
Otkako sam pocela dobivati menstruaciju, neredovita je. Medjutim, uvijek je kasnila po 5-6 dana. Ovaj mjesec kasni cak 15, ali sam bila i pod stresom. Danas se pojavio i rijedak smedji iscjedak. Zanima me, koja je mogucnost trudnoce, ako smo upraznjavali oralni seks (prije 20ak dana), i ako je decko obrisao spermu vlaznom maramicom, pa opet vratio ruku na moju vaginu(u slucaju da nije bas dobro obrisao), s tim da nije ulazio unutra? Unaprijed zahvalna.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.