Spontani pobačaj

xajiram1

Poštovanje.
Ovako, imala sam s dečkom nezaštićene spolne odnose i dogodila se ejakulacija. Dan nakon sam popila Escapelle. To je bilo prije cca mj. dana, međutim tjedan dana nakon toga dogodila se ista stvar samo je Escapelle popijen 2 dana nakon toga. Zadnju sam menstruaciju imala u tom tjednu između i sve je bilo u redu.. Nakon 2. tablete sam opet dobila "mengu" za 4-5 dana koja ne prestaje evo već 11. dan, do sad su ciklusi bili normalni. Pojavila se u obliku smeđeg rjeđeg iscjetka i od 10. dana prešla u crveno krvarenje s manjim djelićima nečega unutra.. što dalje, do kad će trajati, smatra li se to spontanim pobačajem..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda ne mogu znati radi li se o spontanom pobačaju ili obilnijoj menstruaciji.

xajiram1

12. je dan danas, krvarenje je prešlo u normalno menstrualno kakvo inače imam. Zanima me da li je ikako moguće da se radi o trudnoći ako nije spontani ili obilna menstruacija.

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoća nije u pitanju, no za 100% siguran odgovor potreban je pregled.

xajiram1

Najljepše Vam se zahvaljujem i sve najbolje doktore! Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Također.