STERILIZACIJA

DANIELA

POŠTOVANI,
IMAM GODINE I DVOJE DJECE. DO SADA NEMAM POZITIVNIH ISKUSTAVA SA PONUĐENIM KONTRACEPCIJSKIM SREDSTVIMA. IMALA SAM SPIRALU KOJA MI JE UZROKOVALA STALNE INFEKCIJE. ZBOG LOŠE CIRKULACIJE HORMONAKU TERAPIJU NE MOGU UZIMATI. KONDOMI MI UZROKUJU ALERGIJE. KAKO NE NAMJERAVAM VIŠE RAĐATI ZANIMA ME GDJE I KAKO SE KOD NAS MOŽE NAPRAVITI TRAJNA STERILIZACIJA ODNOSNO PODVEZIVANJE TE KOJE SU EVENTUALNI NEŽELJENE POSLJEDICE.
S POŠTOVANJEM.

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Daniela,
u svakoj bolnici u Zagrebu: Sestre Milosrdnice, Sv. Duh, Merkur i Petrova.
Posljedica nema