Sumnjam na trudnoću

Elenameda

Poštovanje, molim Vas pomozite
Prvi odnos sam imala 23.11. I bio je nezasticen medjutim decko je samo usao i izasao bez nadrzaja svrsavanja ili bilo cega.Zatim 1.12. Smo opet pokusali ali nismo uspeli.Obavila sam mu oralno zadovoljavanje oboje smo bili nagi i on je svrsio na sve strane pa sam se uplasila da nekako nije doslo do mene.Pocela je da mi se priblizava menstruacija i postala sam sve vise paranoicna citala sam forume i stranice i osecam dosta simptoma,nadutost,redje idem u wc,dobila sam 9.12. Kao sto je i trebalo ali bez znakova PMS-a kao sto obicno bude, danas je treći dan koji mi je obicno najjaci kao i drugi a meni je ulozak samo blago umrljan kao da se zavrsava,oskudno je cak se i moja majka uplasila.Uradila sam test za trudnocu 7.12. Bio je negativan.Zasto imam oskudnu menstruaciju?Da li sam trudna?Da li stres utice?Molim vas sto precizniji odgovor!!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Menstruacije ne moraju uvijek biti istog intenziteta. Ukoliko se želite u to uvjeriti, ponovite test na trudnoću.