Test za trudnoću!!!!

tonkyy98

Poštovani doktore. Prije dva dana sam radila Clear Blue test jutarnjim urinom i bio je pozitivan vidio se blagi plus na njemu. Navečer sam uradila digitalni i on je bio negativan i danas sam ponovo jutarnjim urinom uradila neke test trakice isto se ništa ne vidi jel moguće da je još rano da pokaže test i da je prvi bio lažan. Zadnja menstruacija 30.12 do 4.01. Inače mi nisu baš redovne.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako su dva testa negativna, onda se vjerojatno ne radi o trudnoći. Obzirom na zadnju menstruaciju, testovi su vrlo pouzdani. Najsigurnije je uraditi beta hcg iz krvi.