triquilar

Ana

Poštovani,
počela sam uzimati Triquilar naopako (do sada sam uzela 1 smeđu i 5 žutih umjesto 6 smeđih). Pretpostavljam da moram prekinuti s uzimanjem, pa me zanima kada u tom slučaju trebam početi s novim pakiranjem. Molim Vas da mi što prije odgovorite,te unaprijed zahvaljujem.
Ana

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Ana, mislim da odgovor stiže kasno no ukoliko ste prekinuli uzimanje triquilara niste pogriješili jer je ovo sve bilo kompletno krivo. Sada pauza pa onda od 1. dana menstzruacijskog ciklusa ispočetka prema uputi.