inseminacija

Biljana

Ja bih Vas zamolila da mi odgovorite, kolike su sanse da nam inseminacija uspe, ako su moje analize sve u redu, a kod muza oligoasterospermia gratis, broj spermatozoida 0.79, ukupan broj spermatozoida 4.42, progresivno pokretnih spermatozoida 0.08, pokretnih 0.12, nepokretnih 0.76, SWIM-UP PROCEDURA 0.08*10 NA 6/ML. Predlozeno je da pre toga uradi punkciju testisa ( kakva je to intervencija i da li se radi u bolnici lezanje, ili dnevno

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Biljana, dobro je da surpug učini punkciju testisa jer za ovakav nalaz spermiograma je potrebna izvantjelesna oplodnja a ne inseminacija. ne mora ostati u bolnici. Sretno