Trudna?

rone

Zadovoljavala sam se sa deckom, koristili smo kondom, bio mi je prvi put. Dan poslije javio se iscjedak krvi slicno menstruaciji. Da li je moguce da sam trudna ili je to znak necega drugog??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, znak je vjerovatno pucanja himenalnog prstena ( defloracije)

zabrinut12

Poštovanje, djevojka mi je imala zadnju mentruaciju 28.1.2020.-1.2.2020. sljedeća menstuacija bi joj trebala doći 26.2.2020.-1.3.2020., imali smo spolni odnos 20.2. i 21.2. radi li se o plodnim ili neplodnim danima?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnosi su bili u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

JerkyAndrea

Lijep pozdrav
Zadovoljavao me decko prstima,i u tu ruku je bio svrsio tj ejakulirao par minuta prije. postoji li ikakva mogucnost trudnoce, bas taj dan kada se to dogodilo zapoceli su mi neplodni dani,tj. 1 dan neplodnih dana. Cijeli dan imam mucninu, je li moguca trudnoca
hvala

JerkyAndrea

plus sto trenutno imam neku malu upalu,svakako sam zabrinuta. Hvala

JerkyAndrea

I da napomenem zadnja mjesecnica bila je 1.2

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, spermatozoidi su sposobni za oplodnju dok se ejakulat ne osuši, a na ruci (zraku) to traje tek nekoliko sekundi. Osim toga bili su neplodni dani, tako da je mogućnost trudnoće isključena.