Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca


Autor Poruka

Staffy

03.09.2018. 08:35

Postovani,
Posljednju menstruaciju imala sam 14-20.8.
Ciklusi su mi uglavnom redovni (28 dana, nekad 2 dana ranije, nekad 2 dana kasnije). Da li je moguca trudnoca, danas smo imali odnos sa prekinutim snosajem, nije ejakulirao u mene. Prema mojim racunanjima su neplodni dani.

Ivo Balenović, dr. med.

03.09.2018. 18:00

Poštovana, u neplodnim ste danima, a i obzirom na prekinuti snošaj, ne postoji mogućnost trudnoće.

medvedic dobrog srca

04.09.2018. 13:20

Poštovani,
Zanima me postoji li mogućnost trudnoće u mom slučaju. Tačnije, imala sam odnos sa momkom uz zaštitu, i bez ejakulacije. Proveravali smo više puta da li je sve u redu, i bilo je. Ja se brinem jer je to bio 14. dan ciklusa, tj plodan dan. Pa me zanima postoji li ikako mogućnost trudnoće iako ja mislim da nema.

Ivo Balenović, dr. med.

04.09.2018. 21:15

Poštovana, prema svemu što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Staffy

13.09.2018. 18:05

Postovani, postavila sam Vam pitabje gore vislje. 3.9 sam imala odnos bez zastite (bez ejakulacije u mene).. trebala sam domiti menstruaciju 11.9, sada mi kasni 2 dana..
Ima li razloga za brigu?
Moze li nervoza i razmisljanje o tome kao i to sto sam pila antibiotik prije tjedan dana utjecati na to?

Ivo Balenović, dr. med.

14.09.2018. 10:31

Poštovana, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Kašnjenje menstruacije može biti uzrokovano psihičkim faktorom.

Antonija185

17.09.2018. 14:55

Postovani doktore, u 17.-om sam tjednu trudnoce (racunamo tjedan manje zbog kasnije ovulacije), do sada su mi pregledi bili svi dobri, trudnoca uredno tece, svi nalazi uredni. Zanima me da li mi moze naskoditi cesto saginjanje i stajanje u sagnutom polozaju, čučanje i slicne poze,ledja pate dosta ali osjecam se dobro.,konkretno u berbi smo grozdja vec par dana pa nisam sigurna da li mi je pametno nastaviti? Lp i hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

17.09.2018. 17:10

Poštovana, navedeni pokreti ne mogu škoditi trudnoći, iako je preporučljivije izbjegavati napore.